Opis: Opis: Strona główna

Opis: Opis: Okolica

Opis: Opis: Pokoje

Opis: Opis: Rekreacja

Opis: Opis: Organizacja imprez

Opis: Opis: Cennik

Opis: Opis: Dojazd

Opis: Opis: Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

images\menu\o1.jpg

images\menu\o2.jpg

images\menu\o3.jpg

images\menu\o4.jpg

images\menu\o5.jpg

 

 

 

 

Zobacz mapę dojazdu google

 

 

 

DOJAZD SAMOCHODEM

Wyjazd z Warszawy Wisłostradą w kierunku na Gdańsk. Jechać trasą około 35 km. Za mostem nad Wisłą na wysokości Zakroczymia (ok. 3 km od mostu) skręcić na stację paliw Statoil. Nie wjeżdżając na stację skręcić w prawo na drogę prostopadłą do trasy Gdańskiej (jak na schemacie obok).

Od stacji paliw STATOIL kierować się na Pole Golfowe "Lisia Polana" trzymając się drogi z pierwszeństwem przejazdu, a potem po przejechaniu 1 km skręć w prawo za lasem na Pomiechówek.

Opis: Opis: Mapka dojazdu 1

 

 

 

 

 

Po zjeździe z trasy Gdańskiej należy jechać drogą z Zakroczymia cały czas prosto. Po około 10 km droga naturalnie skręci w prawo (jak na schemacie obok). Na skrzyżowaniu za lasem skręcić jeszcze raz w prawo. Przejechać ok. 1,5 km. Po prawej stronie drogi zauważą Państwo charakterystyczną alejkę brzozową oraz nasz Gościniec.

 

W nocy dojazd ułatwi Państwu charakterystycznie oświetlona reklama (w światłach pojazdu) w kolorze zielonym (umieszczona na ogrodzeniu).

Opis: Opis: Mapka dojazdu 2

 

 

 

 

 

DOJAZD KOMUNIKACJĄ

Najłatwiej i najwygodniej dojechać do nas autokarem Translud spod Galerii Centrum na Marszałkowskiej w kierunku na Nowy Dwór Mazowiecki. Na pętli w Nowym Dworze (stacja kolejowa) należy przesiąść się w autobus do Błędowa. Po wyjściu z autobusu iść szosą w kierunku z którego przyjechał autobus. Po około 800 m zauważą Państwo charakterystyczną alejkę brzozową oraz nasz Gościniec.

Możliwy jest także dojazd pociągiem:

Wyjazd pociągiem ze stacji Warszawa Gdańska. Inne stacje w Warszawie, na których zatrzymuje się pociąg:

§  W-wa Zoo

§  W-wa Praga

§  W-wa Toruńska

§  W-wa Żerań

Należy wysiąść na stacji Pomiechówek. Przejazd pociągiem trwa około 45 min. Po wyjściu z pociągu należy zejść z peronu, przejść przez tory kolejowe i skręcić za stacją w lewo. Zauważą Państwo żółty przystanek PKS. Z przystanku tego odjeżdża PKS (w kierunku na Kosewko, Błędowo lub Goławice). Częstotliwość kursowania autobusów - co około 2 godz. Na przystanku Błędowo (około 15 - 20 minut jazdy) należy wysiąść z autobusu i iść drogą w kierunku, z którego przyjechał autobus, około 800 m. Po prawej stronie zauważą Państwo naszą bramę, z charakterystyczną aleją brzozową.

 

 

images\printer.gif

Kliknij tutaj po wersję do druku

 

 

 

Strona główna | Okolica | Pokoje | Rekreacja | Gościniec | Cennik | Dojazd | Galeria

    © 2002 piechota studio